XVII. Božićni Kup

Završnicu izborili Maccabi, Partizan, Vrijednosnice Osijek i Spars Realway..

Nakon drugog dana XVII. Božićnog U13 kupa poznati su parovi polufinala koje će se sutra igrati u SD Dubrava. Nastup u polufinalu izborili su Maccabi, Vrijednosnice Osijek, Partizan i Spars Realway. U prvom polufinalu od 10.15 igraju Maccabi – Partizan, a u drugom od 11.30 Vrijednosnice Osijek i Spars Realway.

ČETVRTFINALE
MACCABI (C1) – CIBONA (A2)  74:35 

Maccabi: Mayer 16, Atshuler 11, Zucker 10
Cibona: Sekely 11, Petranović 5
statistika

VRIJEDNOSNICE OSIJEK (C2) – ZADAR (A1)  60:52

Vrij.Osijek: Stojčić 23, Šimić 16, Ilić 11
Zadar: Zdrilić 17, Batur 12, Skelin 11
statistika

PARTIZAN (B1)- HELIOS (D2)  49:42

Partizan: Drezgić 13, Tišma 11, Marković 10
Helios Suns: Pajnič 15, Sok 8, Goljović 7
statistika

CEDEVITA JUNIOR (B2)- SPARS REALWAY (D1)  49:52

Cedevita Junior: Krizmanić 16, Šustek 12, Zember 9
Spars Realway: Ružičić 17, Đedović 11, Begović, Vukadin 10

RAZIGRAVANJE OD 9. – 12.MJESTA
MERCEDES KA (A3) – DRAŽEN PETROVIĆ (C3)  51:45

Mercedes KA: Meszaros 15, Kovacz 11
D.Petrović (Š): Sutlović 18, Rapić 10
statistika

STOJA PULA (B3) – SPLIT (D3)  54:41

Stoja: Cetina 16, Tanović 13, Ravnić 8
Split: Troskot 14, Tokić 10, Topić 5
statistika

RAZIGRAVANJE OD 13. – 16.MJESTA
TUSLI BERLIN (A4) – DUBRAVA (C4)  69:18

Tusli Berlin: Podnar 20, Kumm 13, Kruse 10
Dubrava: Cimaš 5, Perković 5
statistika

RATGEBER ACADEMY (B4)- BOSCO (D4)  34:44 

Ratgeber Akadenija: Mihacsi 16, Vecsemyes 7, Bohner 4
Bosco: Bandov 21, Kustura 12, Perković 5
statistika

RASPORED ZA NEDJELJU, 29.prosinca

09.00 Za 15.mjesto/ Dubrava – Ratgeber Akademija (OŠ M.Lovrak)
09.00 Za 13.mjesto /Tusli Berlin – Bosco (SD Dubrava)
10.15  Za poredak od 5-8.mj/ Cibona – Helios Suns (OŠ M.Lovrak)
10.15  Polufinale/ Maccabi – Partizan (SD Dubrava)
11.30  Za poredak od 5-8.mj/ Zadar – Cedevita Junior (Lovrak)
11.30  Polufinale/ Vrijedn.Osijek – Spars (SD Dubrava)
12.45  Za 11.mjesto/ Split – D.Petrović (Š) (OŠ M.Lovrak)
14.00  Za 9.mjesto/ Stoja – Mercedes KS  – (OŠ M.Lovrak)
14.00  Za 5.mjesto (SD Dubrava)
15.15   Za 7.mjesto (OŠ M.Lovrak)
15.15   Za 3.mjesto  (SD Dubrava)
16.30  Za 1.mjesto  (SD Dubrava)